Turkish
Closed now
$$$$ Price range per person TRY 75 - 190
Namık Kemal Cd. No:2, Gölcük
Cigerci Suleyman photo
Add a photo
Cigerci Suleyman photo
+ 17 photos Cigerci Suleyman photo
+ 16 photos Cigerci Suleyman photo
Cigerci Suleyman photo
+ 14 photos Cigerci Suleyman photo
Add a photo
Add your opinion
Get directions Namık Kemal Cd. No:2
Gölcük, Kocaeli, Turkey

Turkish cuisine under the direction of the talented chef is wonderful at this place. Clients can have perfectly cooked kare-kare at this restaurant. The overall rating of Cigerci Suleyman on Google is 4.1.

Frequenty mentioned in reviews

food delivery breakfast great location great service
meat soup kebabs menudo suya kare-kare guvec buzara tavë kosi halo halo

Ratings of Cigerci Suleyman

Visitors' opinions on Cigerci Suleyman

/ 121
Latest first English first
Add your opinion
Translate comments
10-02-2019 tarihinde ciğerci süleymanı ziyaret ettim. Ciğer sipariş ettim 10 şiş getiriyorlar. Ancak şişler çok küçük ayrıca hafiften soğuktu. masaya ciğer ve meze aynı anda getirildi bu yanlıştır önce serpme bir şekilde mezeler getirilir ayrıca mezeleri kahvaltı tabağına koyarak getirdiler serpme olarak değil ilk defa böyle bir şey gördüm bunu hesap öderken kasadaki bayana söylediğimde serpme olunca çöpe gidiyormuş dedi. Nasıl yani insanlar bunu yemiyor mu tuhaf gerçekten ayrıca çeyrek közde domates yanlış yazmadım çeyrek domates ve bir adet közde biber geldi burayı vasat olarak değerlendiriyorum tekrar gitmeyi düşünmüyorum fiyata gelince ciğer 34 lira açık şalgam bardakta 5 lira açık ayran bardakta 5 lira şeklindedir.
Asagıdaki Volkan Beyin yazısında yayımladığı ve yaşadığı düşüncelere kesinlikle katılmıyorum. bir ısletmeyı bu şekilde karalamak bence hiç adıl değil.ıs yerimden çıkıp aksam yemeği icin cıgercı suleyman restauranta gırım metre kare olarak oldukça büyük bir otoparka sahip ve çok sayıda boş yer olmasına rağmen bir vatandaş sarı cızgılerın ıcıne park etmesi gerekirken araçların çıkışı icin kullanılan dönüş yolunu resmen kapatarak park etmiş ve gorudgumde de bu nasıl park etmedir diye kendimce konustum... salona gırım yemek seıparısımı verdim bu aracın dönüş icin yolu tıkamasından dolayı garson ve ısletmecı bey aracın sahibinden rica ederek aracı almasını soylermısın diye masaya garson gönderdi. tam o sırada çıkış yapamayan araç zorla da olsa gırı gırı çıkmayı basardı. araç sahibi geldi kimseyi engellemiyor engellerse çekerim diyerek tekrar masaya oturmaya gıttı. görevli arkadas ıse beyefendi aracınız baska araca engel olarak gelen dıyor araçları engeleyecek biraz acele edersek ıyı olur dedı. araç sahibi 3 dek sonra cıkıcam yok acele edın yok sımdı cıkıcam. yok yemek soğuyacak zaten kalkıcam. derken. ailece kalktılar kasaya geldiler İnanılmaz bir yukses ses tonu ıle bağırmaya basladı ese bıryandan kendısı bıryandan. tüm mısafırlerı ve beni asırı rahatsız ettiler dışarıda çıkmıyorlar sürekli bağırıyorlar.. sonuc olarak. gördüğüm. sudur ki her ne olursa olsun. ne tur. aksılık olursa olsa ailece yemek yenen umımı acık yerlerde ve istirahat alanlarında kimseyi rahatsız etmeye hakkınız yok.... ayrıca. trafik. kurallarını. park. kurallarını bu. tur. par alanlarında nereye nasıl park edılecegını. ogrenmenız gerekli bu egıtımı alarak trafiğe çıkmalısınız siz haklısınız. veya ısletmecı. haklı her ne olursa olsun. beyefendi bence bunları kendı ıcınde cozzmelı ve sonra aksam yemeği icin restaurantlara gitmeli..
CİĞERCİ SÜLEYMAN KOCAELİ/BAŞİSKELE
All opinions
Get directions
Address
Namık Kemal Cd. No:2, Gölcük, Kocaeli, Turkey
Features
No takeaway Сredit cards accepted
Opening hours
SundaySun 09:00-22:00
MondayMon 09:00-22:00
TuesdayTue 09:00-22:00
WednesdayWed 09:00-22:00
ThursdayThu 09:00-22:00
FridayFri 09:00-22:00
SaturdaySat 09:00-22:00
Updated on: