Turkish
Open now 10AM - 3AM
$$$$ Price range per person TRY 44
Mimar Sinan Mahallesi, Dogancilar Cad. No: 14, Istanbul
Ottomania photo
Add a photo
Ottomania photo
+ 17 photos Ottomania photo
+ 16 photos Ottomania photo
Ottomania photo
+ 14 photos Ottomania photo
Add a photo
Add your opinion
Üsküdar
Get directions Mimar Sinan Mahallesi, Dogancilar Cad. No: 14
Istanbul, İstanbul, Turkey

Planning your trip, pay attention to Yeni Valide Mosque Complex and remember to decide where to eat: this bar is right aside the mentioned attraction. Turkish cuisine is served at Ottomania. Nothing can be better than trying perfectly cooked peka. Get your meal started with great coffee.

Visitors' opinions on Ottomania

/ 99
Add your opinion
Translate comments
Gazal Gupta
Very nice view of Bosphorous & Istanbul from the top floor .Good varieties of Hukka(nargile) with normal prices. Good ambience with decent service.
İstanbul Aşkına
Yıllardır geldiğim, nargile konusunda İstanbul da ilk 3 arasında yer alan işletmelerden Ottomania. Eskiden tek kötü yanı dekorasyonuydu. Şimdi girişi de, katları da elden geçirmişler ve çok daha iyi olmuş. Fiyat performans açısından da hizmet açısından da tüm arkadaşlarıma tavsiye etmişimdir. Gelip de memnun ayrılmayan arkadaşım olmadı.
Gevezevegezgin
Üsküdar’da gidilecek çok fazla seçenek yok özellikle nargile söz konusu olduğunda. Ottomania’yı bu yüzden tercih ettik. İlk olarak 7/8 ay önce gitmiştim erkek arkadaşımla, kahvehane gibi bi ortamı var deyip çıkmıştık. Bugün bir arkadaşımla yeniden kontrol edelim dedik iyi de etmişiz çünkü gayet normal bir kafe olduğunu görmüş olduk. Tercih edilebilir yani. 5 kat asansörsüz çıkmak zulüm gibi olsa da manzara şahaneliği açısından o da mazur görülebilir ???? Fiyatlar çok makul, ayrıca nargile yelpazesi çok geniş ve başarılı. En az 2 saat hiç yanmadan içebildik. Üstelik beğenmezsek değiştirebileceklerini söyleyerek bir incelik de yaptılar ama beğendik sonuç olarak ???? O yüzden tavsiye edebilirim, civardaki eksikliği güzel bir açıdan kapatmışlar.
Photo from Zomato
Photo from Zomato
Photo from Zomato
All opinions
Get directions
Address
Üsküdar
Mimar Sinan Mahallesi, Dogancilar Cad. No: 14, Istanbul, İstanbul, Turkey
Features
Сredit cards accepted Outdoor seating Wi-Fi No booking
Opening hours
SundaySun 10AM-3AM
MondayMon 10AM-3AM
TuesdayTue 10AM-3AM
WednesdayWed 10AM-3AM
ThursdayThu 10AM-3AM
FridayFri 10AM-3AM
SaturdaySat 10AM-3AM

Food guides for travelers

Updated on: