Pálenica Jelšovce

/ Restaurant
Open now 11:00 - 22:00
European, International, Central European
$$$$ Average price: 22-44 €
Add a photo
Add your opinion
Pálenica Jelšovce photo
Add a photo
Pálenica Jelšovce photo
+ 102 photos Pálenica Jelšovce photo
+ 101 photos Pálenica Jelšovce photo
Pálenica Jelšovce photo
+ 99 photos Pálenica Jelšovce photo
Jelšovce 240
Jelšovce, Nitra Region, Slovakia
Get directions

The International cuisine is on the menu at this restaurant. Serving good steaks is the feature of Pálenica Jelšovce. You will be offered delicious ale.

The courteous staff reflects the style and character of this place. Fast service is something guests appreciate here. This spot with the quiet atmosphere can be a place to start your journey at. Visitors rated this restaurant 4.5 on TripAdvisor.

Frequenty mentioned in reviews

meat poultry foie gras tartare dumplings beef tartare fish fillet cod fillet medium steak fillet steak

Visitors' opinions

/ 123
Add your opinion
Nice atmosphere and location, the personnel is welcoming and professional. The food is tasty and the quality of the products that are served gives to this restaurant the +1 that deserves. We also had a small tour in the distillery with a taste of 3 different slivovica produced there... Recommended
Fantastic food and drinks (distillates), very nice atmosphere, superfriendly staff + great location = highly recommended place!
---
Jedny z najlepších jedál čo som mal doposiaľ šancu ochutnať. Špičkový tatársky biftek ako predjedlo, hlavný chod (divina) rovnako božský. Paráda. Prostredie, chuť jedál, ako aj celková atmosféra vo vás vyvolá pocit, že ste výnimoční. Toto je úroveň, ktorú by mala dosiahnuť každá dobrá reštaurácia, a malo by sa to stať štandardom! Ako bonus ponúkajú (ako už z názvu vyplýva) množstvo destilátov (ktoré som však ako šofér nemohol ochutnať - toto napravím nabudúce :-) Sympatický personál, ktorý vám poskytne všetky informácie, ktoré potrebujete.
---
Dnešný obed bol gastronomickým zážitkom. S rovnakým pocitom odtiaľto odchádzame vždy. Dve štvorchodové menu boli opäť úžasné. Je ťažké vybrať jeden chod, ktorý by čo len trošku zaostával za ostatnými. Čokoľvek na čo si teraz večer spomenieme, bolo vynikajúce. Či už je to referenčný tatarák z hovädzej sviečkovej; grilovaný kozí syr s jablkovo chrenovým coulis a krustou z mrkvovej vňate; lahodný slepačí vývar; fantastický kalerábovo-mrkvový krém so slamovou julienne; božské bravčové líčka s kôprovou omáčkou, blanšírovanou karotkou a zelenými fazuľkami s domácimi knedličkami na pare alebo ľahká pražma s grilovanými sherry paradajkami, kapary a jarným šalátom. Vyskúšali sme skvelé domáce destiláty (dnes to bolo konkrétne z jablka a divej čerešne) a dezerty (takisto domáce). K tomu všetkému čaj, pivo (čapovaný Prazdroj) a na záver aj káva. Domáce zákusky sme si vzali so sebou aj domov.
Tešíme sa na ďalšiu návštevu.
Photo from Restaurant Guru
Photo from Restaurant Guru
Photo from Restaurant Guru
Photo from Restaurant Guru + 1 photo
Nice place where you can taste a special destilates :)
All opinions
Address
Jelšovce 240, Jelšovce, Nitra Region, Slovakia
Features
Booking Outdoor seating
Opening hours
SundaySun 11:00-20:00
MondayMon 11:00-22:00
TuesdayTue 11:00-22:00
WednesdayWed 11:00-22:00
ThursdayThu 11:00-22:00
FridayFri 11:00-22:00
SaturdaySat 11:00-22:00
Updated on: