Sinem Kebap SacIbeyaz

/ Restaurant
#13 of 1293 places to eat in Gölcük
No info on opening hours
Turkish, Steakhouses
$$$$ Average price: more than TRY 288
Add a photo
Add your opinion
Sinem Kebap SacIbeyaz photo
Add a photo
Sinem Kebap SacIbeyaz photo
+ 97 photos Sinem Kebap SacIbeyaz photo
+ 96 photos Sinem Kebap SacIbeyaz photo
Sinem Kebap SacIbeyaz photo
+ 94 photos Sinem Kebap SacIbeyaz photo
Çınarlık Cd. No:12
Gölcük, Kocaeli, Turkey
Get directions

You will be provided Turkish cuisine at this restaurant. Nothing can be better than tasting good kebabs. But guests rated Sinem Kebap SacIbeyaz below average on TripAdvisor.

Frequenty mentioned in reviews

Visitors' opinions

/ 36
Latest first English first
Add your opinion
Translate comments
Hizmet var gibi yok! Girişte kır saçlı bıyıklı emmi buyrun diyor! Çorba var nı dedim lahmacun falan? Geç otur diyor amma sanki dolmuşta muavin! Çorba geldi lahmacunu 30 dk bekledim! Dayananadım kalktım çorbayı suyu alın lahmacun sizin olsun dedim! Dayak yememek için kasadaki muhteremle atışmadım. Aç karna dayak çekilmiyor
Hem dışarıda hem de içeride oturma yeri var. Ama Disaridaki sandalyelerin durumu çok kötü. Eskimiş, değişmesi gerek. Öğle saatinde pilav üstü yemeğe gittik, artı ayran ve ortaya patates söyledik. Her yerde olan ikramlik burada yoktu. Ya da var bize vermediler. Donerin ustune ekstra tereyag dökmüşler ve çok yağlı olmuş, yag icinde yedik. Donerleri soğuktu, pilav soğuktu. Ben begenemedim ama bir şekilde yedik. Toplamda 60 TL verdik. İki pilav üstü, iki ayran, patates ve bir su.
Grupça senelerdir gittiğiimiz ve ailemizle keyifli vakit geçirdiğimiz iyi bir mekan. Çok et yiyen biri değilim fakat lahmacunları etsi kokmadığı için beğeniyorum. Arkadaşlarımdan biri orada kebap yemememizi söylemişti bilemiyorum neden beğenmememiş galiba öyle bir tecrübem olmadı. Restauranta gittiğinizde ilgi ve alaka gerçekten birinci sınıf fakat eve sipariş verdiğinizde anlamıyorum neden ama sipariş dışında hiçbir şey gelmiyor. Ne ıslak mendil, ne peçete, ne kürdan, ne magnet ...vs vs Onlar da evde nasılsa vardır diye düşünüyorlar galiba. Sanırım iyi hizmet için sadece mekana gitmek gerekiyor.
All opinions
Address
Çınarlık Cd. No:12, Gölcük, Kocaeli, Turkey
Features
Сredit cards accepted Delivery Outdoor seating No booking Takeaway
Updated on: